týsdagur 18. februar 2020
Álitisfólk


Akstovan
Øssur Jacobsen

Tel: 780417
Mail: ossurj@akstovan.fo

Varafólk: Hervør Dam Samuelsen

 

 

Almannamálaráðið/Heilsumálaráðið

Elsa Dahl Ljósheim

Tel: 734007

Mail: elsa.dahl.ljosheim@hmr.fo

Varafólk: Sólgerð Hjørleifsdóttir
 


Almannastovan
Charlotta Rein Hentze
Tel: 593129
Mail: charlottarein@hotmail.com

Varafólk: Joen Petur Joensen
 
Borgný Mohr
Tel: 297021
Mail: borgny@av.fo

 
Mary Midjord
Tel: 297088
Mail: marym@av.fo

Varafólk: Bettina Christiansen

 

Julius A. A. Djurhuus

Tel: 263679

Mail: juliusd@av.fo

Varafólk: Flora Johannesen

 

 

 

Búnaðarstovan

Connie Reinert

Tel: 299015

Mail: cr@bst.fo

Varafólk: Dorthea Joensen


 

Bústaðir

Birgir Samuelsen

Tel: 280723

Mail: birgir@bustadir.fo

Varafólk: Rúna F. Holm

 


Eysturkommuna
Jonhard Joensen

Tel: 730072

Mail: jonhard@eystur.fo

Varafólk: Tanja Jacobsen

 

 

Fróðskaparsetur Føroya
Rannvá í Króki
Tel: 292511
Mail: rannvaik@setur.fo
Varafólk: Sigrid Joensen

Anna Tórgarð
Tel: 292514
Mail: annat@setur.fo

Varafólk: Helena Hammer


Fuglafjarðar kommuna
Kristina Gry Berg
Tel: 238017
Mail: visit@fuglafjordur.fo
Varafólk: Jóan Petur Berg
 

Føroya Gjaldstova
Clarisse Simonsen
Tel: 504477
Mail: simonsen@yahoo.com
Varafólk: Bjarni Fríðberg

 

 

Føroya Landfúti

Anna Petersen

Tel: 792087

Mail: ape067@politi.dk

Varafólk: Annika Fay Nielsen

 


Føroya Tele 
Jónleif Jørgensen
Tel: 243689
Mail: joj@net.fo
Varafólk: Marius J. á Geilini

Jonli í Dali
Tel: 243106
Mail: jid@ft.fo

Varafólk: Hallur Djurhuus
 
Katrin á Mýrini Næss
Tel: 243532
Mail: kam@ft.fo

Varafólk: Arnfinnur Helmsdal

Reiðar Mortensen
Tel: 243335
Mail: rmor@ft.fo
Varafólk: Julian Ronaldsson
 
Charlotta Mikkelsen
Tel: 243474
Mail: cmi@ft.fo
Varafólk: Jóna Jakobsen

Selma Clementsen
Tel: 243486
Mail: seo@ft.fo

Varafólk: Dion Petersen
 
Jóhan Hans Hansen
Tel: 243614
Mail: jhh@net.fo

Varafólk: Jan Joensen

Oddmar Dam

Tel: 243643

Mail: odd@net.fo

Varafólk: Eydna Ey. Petersen

 

Katrin Jóhanna Poulsen

Tel: 243419

Mail: kjp@ft.fo

Varafólk: Osvald Joensen

 

 

Glasir

Lilian Hellisdal

Tel: 591399

Mail: lhe@glasir.fo

Varafólk: Jesper Buller Nielsen

 


Havstovan
Fiskideildin, umsiting, tekn.deild og hydrografideildin
Marit Pedersen
Tel: 254198
Mail: maritp@hav.fo
Varafólk: Poul Vestergaard

Magnus Heinason
Knút Olsen

Tel: 213805
Mail: havnaknut@gmail.com

Varafólk: Suni Drangá
 


Heilsufrøðiliga Starvsstovan
Kristín Baldvinsdóttir

Tel: 556462
Mail: krba@hfs.fo

Varafólk: Beinta Eidesgaard

Birita F. Kjærbæk
Tel: 221836
Mail: bfk@hfs.fo
Varafólk: Eydna Hummeland
 

 

Heilsutrygd

Sigbjørg Justesen

Tel: 794005

Mail: sj@heilsutrygd.fo

Varafólk: Beinta Ragnarsson

 


IRF

Frígerð Klein

Tel: 234218

Mail: fk@irf.fo

Varafólk: Súsanna Joensen

 


Jarðfeingi

Marni Mortensen

Tel: 520515

Mail: mm@jf.fo

Varafólk: Gunnleyg Ihlen 

 


Klaksvíkar Kommuna

Dagrøktin

Elin R. Olsen

Tel: 217124

Mail: elinrosenlund@msn.com

Varafólk: Miriam Gaardlykke Joensen

 

Umsjónarfólk

Jan Askham

Tel: 225158

Mail: smidjan@klaksvik.fo

Varafólk: Finn Hansen
 

Umsitingin

Karina Skarð Petersen

Tel: 742504

Mail: karina@klaksvik.fo

Varafólk: Jóhanna Maria Thorsteinsson

 
Skúlatannklinikkin

Finngerð Danielsen

Tel: 216781

Mail: finngerddanielsen@gmail.com

Varafólk: Anja Eliasen

 


Klaksvíkar Sjúkrahús

Petur Martin Solmunde

Tel: 235469

Mail: solmunde@solmunde.fo

Varafólk: Elsa Maria í Beiti

 

Sjúkraflutningur

Regin Mortensen

Tel: 266072

Mail: reginmortensen@gmail.com

Varafólk: Louis Poulsen

 


Kringvarp Føroya

Aktuelt

Sigmar Bláberg

Tel: 296611

Mail: sigmar@kvf.fo

Varafólk: Bjarni Mohr

 

Mentanardeildin

Ingi Rasmussen

Tel: 296624

Mail: ingi@kvf.fo

Varafólk: Dagmar Joensen-Næs

 

Tøknideild, Umsiting og Savn

Jónfinn Stenberg

Tel: 296682

Mail: js@kvf.fo

Varafólk: Sunbjørt Petersen

 

 

Føroya Landsbókasavn 
Elsa Thomsen
Tel: 790519

Mail: elsat@landsbokasavnid.fo

Varafólk: Tórunn Olsen

 


Landssjúkrahúsið

Fyrisiting og Uttanlandatænastan

Anna Maria Egholm

Tel: 762600

Mail: ame@ls.fo

Varafólk: Jónley Lava

 

Teknisk deild og Goymslan, reingerð, vaskaríið

Svend Erik Saxov

Tel: 221525

Mail: saxov@ls.fo

Varafólk: Harald H. Haraldsen

 

Heidi á Høvdanum Andreasen

Tel: 591170

Mail: lsheian@ls.fo

Varafólk: Heidi R. Vatnsdal

 

Maria í Túni

Tel: 254242

Mail: martu@ls.fo

Varafólk: Tordis Zachariasen

 

Sjúkraflutningstænastan, leiðslan

Ove Berg Jacobsen

Tel: 234606

Mail: oveja@ls.fo

Varafólk: Jógvan Sjúrður Hansen

 

Sjúkraflutningstænastan

Rani í Líð

Tel: 591416

Mail: raniilid80@gmail.com

Varafólk: Ragnar Jacobsen

 

Landsverk

Stjórnardeildin

Laila Saxov

Tel: 290825

Mail: lasa@lv.fo

Varafólk: Ragnhild Sandoy


Teknikarar

Sølvi Sjúrðarson

Tel: 290862

Mail: ssj@vitin.net

Varafólk: Bogi S. Vinther
 

 

Løgmansskrivstovan

Guðrið Dam Andreasen

Tel: 558093

Mail: gudrida@tinganes.fo

Varafólk: Elisabeth Reinert Djurhuus

 


Løgtingið

Anni Joensen

Tel: 521332

Mail: annij@logting.fo

Varafólk: Beinta Isaksen

 


Mentamálaráðið

Anna Maria Kallsberg

Tel: 555063

Mail: annamk@yrkisdepilin.fo

Varafólk: Tórun L. Samuelsen

 

 

Nám og Próvstovan

Trygvi á Reynatrøð

Tel: 555153

Mail: trygvi@nam.fo

Varafólk: Sigrid Joensen

 

 

Nes kommuna

Hansa Maria Hansen

Tel: 749354

Mail: hansamaria@nes.fo

Varafólk: Martha Johannesen

 

 

Norðurlandahúsið

Durita Múller Thomsen

Tel: 266742

Mail: durita@nlh.fo

Varafólk: Heini Johansen

 


Posta

Kundaavgreiðslan

Petra Clementsen

Tel: 279864

Mail: pcl@posta.fo

Varafólk: Steinvør Jacobsen

 

Kurertænastan

Magnus Myrdal Hentze

Tel: 218217

Mail: magnushentze@outlook.com

Varafólk: Jákup Pauli Johansen
 

Frímerkjadeildin

Maud C. á Geilini

Tel: 236210

Mail: mage@posta.fo

Varafólk: Marianna Nattestad
 

Sandoy

Hildigerð Djurhuus

Tel: 219753

Mail: hdi@posta.fo

Varafólk: Petsy Nielsen
 


Runavíkar Kommuna

Dagrøktin í Runavík

Diana Nielsen

Tel: 250713

Mail: diana@olivant.fo

Varafólk: Jonna Højgaard

 

Umsitingin, tannrøktin, dagtilhald

Jenny Danielsen

Tel: 237010

Mail: jennyd@runavik.fo

Varafólk: Jenny Petersen

 

Vegadeild, vatnverkið, skúlatænarar, hallarvørar, gravari, havnin

Jógvan P. Christiansen

Tel: 237055 / 222961

Mail: varaform@runavik.fo

 


Rúsdrekkasøla Landsins

Ottolina Hansen

Tel: 290449

Mail: ottolina@gmail.com

Varafólk: Tove L. Jensen

 


S.E.V.

Teknisku starvsfólkini

Jónsvein á Rógvu

Tel: 225511

Mail: jr@sev.fo

Varafólk: Hallur Biskopstø

 

Umsitingin

Randi Durhuus

Tel: 227746

Mail: rd@sev.fo

Varafólk: Jens N. Mikkelsen

 

 

Sjóvinnustýrið

Jógvan Hentze

Tel: 285618

Mail: jogvanh@fma.fo

Varafólk: Mikkjal N. J. Olsen

 


Strandferðslan

Smyril Catering

Ruth Millum Garðarnar

Tel: 221894

Mail: ruth_m_g_8@hotmail.com

Varafólk: Rúni í Lágabø

 

Smyril - dekkið

Dan Erik Johansen

Tel: 219454

Mail: danerikjohansen@gmail.com

Varafólk: Magni Petersen

 

Umsitingin og Farstøðin

Torfríð Johannesen

Tel: 293088

Mail: toj@ssl.fo

Varafólk: Páll Heri Nolsøe
 

 

Suðuroyar Sjúkrahús

Sjúkraflutningur

John Hermansen

Tel: 213646

Mail: johnherm@gmail.com

Varafólk: Johannus Leo

 

Umsiting

Kristin J. Magnussen

Tel: 581316

Mail: krima@ssh.fo

Varafólk: Kristin Olsen

 

 

Sunda kommuna

Noomi K. Rasmussen

Tel: 297221

Mail: noomi@sunda.fo

Varafólk: Jónleyg Danielsen

 


Sørvágs kommuna

Sunrid Rasmussen

Tel: 233203

Mail: sunrid@sorvag.fo

Varafólk: Martin Tausen

 

 

TAKS

Skálatrøð

Elsa Reinert

Tel: 288685

Mail: er@taks.fo

Varafólk: Jórun Gaardbo Olsen

 

Tollbúðin og Stýrið á Argjum

Margrét Bech

Tel: 511343

Mail: mb@taks.fo

Varafólk: Annsy Høghamar


Norður-/eysturøkið

Edla Gerðisá

Tel: 258940

Mail: lambanum@hotmail.com

Varafólk: Ella á Dalbø

 

Suðuroyar øki

Monika Strøm

Tel: 267762

Mail: monika_strom@hotmail.com

Varafólk: Diana F. Heinesen

 


Tjaldurs Apotek

Karla Andreasen

Tel: 508382

Mail: karlaa@apotek.fo

Varafólk: Sonia Miné

 

 

Tjóðsavnið
Hákun Andreasen
Tel: 790557
Mail: hakuna@savn.fo
Varafólk: Ólavur H. Øster

 


Tórshavnar Kommuna

Mentanardeildin, Løgdeildin, Starvsfólkadeildin, Stjórnarskrivstovan,

Snarskivan, Skúlaskrivarar, Fíggjardeildin og KT-deildin

Brian Sjúrðarson

Tel: 214969

Mail: brian@torshavn.fo

Varafólk: Bent Kjærbæk
 

Tekniska økið

Katrin Sloan Nielsen

Tel: 215312

Mail: katrins@torshavn.fo

Varafólk: Nanly Guðmundsson

 

Ellisheimið

Annika Maritudottir

Tel: 516373 

Mail: annikamaritudottir@gmail.com

Varafólk: Sunneva Olsen

 
Tórshavnar Havn

James við Brúgv

Tel: 216617

Mail: james@kallnet.fo

Varafólk: Ove Gram Leo
 

Barnatannarøktin

Alma Hansen

Tel: 272104

Mail: alma@torshavn.fo

Varafólk: Karla Dahl


Tórshavnar Sløkkilið

Birgir Davidsen

Tel: 292125

Mail: birgir@torshavn.fo

Varafólk: Petur Vágsgarð
 

Býarbókasavnið

Sólbrún Eklund Jensen

Tel: 219068

Mail: soljen@bbs.fo

Varafólk: Johanna Cathrina Mørkøre


Svimjihøllin

Rúna Mortensen

Tel: 281656

Mail: mortensenruna@gmail.com

Varafólk: Anita Olsen


Sosiala deild

Katarina Petersen

Tel: 211127

Mail: katarina@torshavn.fo

Varafólk: Tine Lyager

 


Tvøroyrar kommuna

Jennie Debes

Tel: 219818

Mail: jennie@tvoroyri.fo

Varafólk: Lasse Jensen

 


Umhvørvisstovan

Viðarvøkstur, frílendi og Deildin á Argjum

Jón B. Niclassen

Tel: 234304

Mail: jonn@us.fo

Varafólk: Vár í Ólastovu Árnastein

 

US-Argir

Óluva Maria Højgaard

Tel: 234354

Mail: oluvamh@us.fo

Varafólk: Sunrid Magnadóttir

 

 
Vága kommuna

Jónhild Jørgensen

Tel: 794404

Mail: jonhild@vaga.fo

Varafólk: Per Olesen

 

 

Vágs kommuna

Hans Jacob W. Hjelm

Tel: 213357

Mail: hansjacob@vagur.fo

Varafólk: Heri Silvurdal

 

 

Vinnuháskúlin

 

Maria Lava Jacobsen

Tel: 269011

Mail: maria@vh.fo

 

 

Vinnustovnurin

Eiler Johannesen

Tel: 515797

Mail: ej@vs.fo

Varafólk: Kristina Ottosdóttir

 

 

Vørn 

Tjaldrið

Ansgar Nolsøe
Tel: 518331
Mail: ansgarn@kallnet.fo
Varafólk: Aksel á Botni

Skrivstovan
Ragnar Johannesen
Tel: 291021
Mail: ragnarj@vorn.fo
Varafólk: Maria Justinussen

Brimil
Olivar á Høgaryggi
Tel: 224034

Mail: olivarah@live.dk

Varafólk: Jógvan Larsen