mikudagur 15. august 2018
Álitisfólk


Akstovan
Øssur Jacobsen

Tel: 780417
Mail: ossurj@akstovan.fo

Varafólk: Hervør Dam Samuelsen

 

 

Almannamálaráðið/Heilsumálaráðið

Kristianna Larsen á Lofti

Tel: 734003

Mail: kristianna.lofti@himr.fo

Varafólk: Kristvør Poulsen
 


Almannastovan
Charlotta Rein Hentze
Tel: 593129
Mail: charlottareinh@av.fo

Varafólk: Joen Petur Joensen
 
Borgný Mohr
Tel: 282499
Mail: borgny@av.fo

Varafólk: Kristin Nolsøe Bech

 
Mary Midjord
Tel: 297088
Mail: marym@av.fo

Varafólk: Bettina Christiansen

 

Olaf á Stongunum

Tel: 214691

Mail: olafs@av.fo

Varafólk: Maud K. Mouritsen

 

 

Atlantic Airways

Maria Berg Hansen

Tel: 004560605301

Mail: ber@atlantic.fo

Varafólk: Helena Johannesen

 

Eyðgerð Niclasen

Tel: 212742

Mail: eydgerd@atlantic.fo

Varafólk: Helena Johannesen

 

 

Búnaðarstovan

Connie Reinert

Tel: 299015

Mail: cr@bst.fo

Varafólk: Dorthea Joensen


 

Bústaðir

Egin Midjord

Tel: 228883

Mail: egin@bustadir.fo

Varafólk: Annfinn Vang 

 


Dugni
Andrass Petersen
Tel: 596671
Mail: andrasspetersen@yahoo.dk

Varafólk: Meibritt Vølundsdóttir
 


Eysturkommuna
Tanja Jacobsen

Tel: 730023

Mail: tanja@eystur.fo

Varafólk: Jonhard Joensen

 

 

Fróðskaparsetur Føroya
Helle Røsvig Durhuus
Tel: 292521
Mail: heller@setur.fo
Varafólk: Winny í Pætursastovu

Liljan Witt 
Tel: 292252
Mail: liljanw@setur.fo

Varafólk: Marjun í Túni Mortensen


Fuglafjarðar kommuna
Kristina Gry Berg
Tel: 238017
Mail: visit@fuglafjordur.fo
Varafólk: Jóan Petur Berg
 

Føroya Gjaldstova
Birgit Rouch
Tel: 352412 / 225951
Mail: birgit@gjaldstovan.fo
Varafólk: Páll Jacobsen


Føroya Tele 
Jónleif Jørgensen
Tel: 243689
Mail: joj@ft.fo
Varafólk: Rúni Árting

Ulla S. Stenberg
Tel: 243073
Mail: us@ft.fo

Varafólk: Herdis Næss
 
Katrin á Mýrini Næss
Tel: 243532
Mail: kam@ft.fo

Varafólk: Arnfinnur Helmsdal

John G. Tróndheim
Tel: 243343
Mail: jgt@ft.fo
Varafólk: Bjørg Winther Reinert
 
Charlotta Mikkelsen
Tel: 243474 / 454555
Mail: cmi@ft.fo
Varafólk: Jóna Jakobsen

Selma Clementsen
Tel: 243486
Mail: seo@ft.fo

Varafólk: Dion Petersen
 
Jóhan Hans Hansen
Tel: 243614
Mail: jhh@ft.fo

Varafólk: Jan Joensen

Eyðna Eyðinsdóttir Petersen

Tel: 243604

Mail: eep@ft.fo

Varafólk: Tórur Jørgensen

 

Katrin Jóhanna Poulsen

Tel: 243419

Mail: kjp@ft.fo

Varafólk: Eileen Hammar Egholm

 

 

Glasir

Lilian Hellisdal

Tel: 591399

Mail: lhe@glasir.fo

Varafólk: Tórhild Magnussen

 


Havstovan
Fiskideildin, umsiting, tekn.deild og hydrografideildin
Jens Arni Thomassen
Tel: 333517 / 533517
Mail: jensarni@hav.fo
Varafólk: Poul Vestergaard

Magnus Heinason
Suni Drangá

Tel: 361619 / 224263
Mail: suni-d@hotmail.com

Varafólk: Andreas Johansen
 


Heilsufrøðiliga Starvsstovan
Beinta Ejdesgaard

Tel: 556467
Mail: bee@hfs.fo

Varafólk: Elsba Danielsen

Birita F. Kjærbæk
Tel: 556475
Mail: bfk@hfs.fo
Varafólk: Lena Eysturgarð
 

 

Heilsutrygd

Sigbjørg Justesen

Tel: 226858 / 452083

Mail: sj@heilsutrygd.fo

Varafólk: Beinta Ragnarsson

 


IRF

Frígerð Klein

Tel: 234218

Mail: fk@irf.fo

Varafólk: Súsanna Joensen

 


Jarðfeingi

Marni Mortensen

Tel: 357000 / 520515

Mail: marni.mortensen@jardfeingi.fo

Varafólk: Gunnleyg Ihlen 

 


Klaksvíkar Kommuna

Dagrøktin

Elin R. Olsen

Tel: 457124 / 217124

Mail: elinrosenlund@msn.com

Varafólk: Finngerð Langgaard

 

Umsjónarfólk

Jan Askham

Tel: 225158

Mail: smidjan@klaksvik.fo

Varafólk: Finn Hansen
 

Umsitingin

Hanna Dalsenni

Tel: 286430

Mail: hannad@klaksvik.fo

Varafólk: Karina Petersen

 
Skúlatannklinikkin

Malan Levisdóttir

Tel: 220430

Mail: malanthomsen@gmail.com

Varafólk: Finngerð Danielsen

 

Svimjihøllin

Gudmundur Danielsen

Tel: 269653

Mail: g.danielsen.10@aberdeen.ac.uk

Varafólk: Helena Kallsberg

 


Klaksvíkar Sjúkrahús

Læknaskrivarar

Annika Ljósstein

Tel: 278989

Mail: annika_ljosstein@hotmail.com

 

Sjúkraflutningur

Louis Poulsen

Tel: 223300

Mail: louis@ks.fo

Varafólk: Peter J. Eliasen

 


Kringvarp Føroya

Aktuelt

Sigmar Bláberg

Tel: 296611

Mail: sigmar@kvf.fo

 

Mentanardeildin

Ingi Rasmussen

Tel: 296624

Mail: Ingi@kvf.fo

Varafólk: Jóhann Mortensen

 

Tøknideild, Umsiting og Savn

Bjarnheðin í Hoyvík

Tel: 296655

Mail: bih@kvf.fo

Varafólk: Sunbjørt Petersen

 

 
Landssjúkrahúsið

Fyrisiting og Uttanlandatænastan

Anna Maria Egholm

Tel: 762600

Mail: ame@ls.fo

Varafólk: Jónley Lava

 

Teknisk deild og Goymslan, reingerð, vaskaríið

Svend Erik Saxov

Tel: 221525

Mail: saxov@ls.fo

Varafólk: Harald H. Haraldsen

 

Medisinski- og Psykiatriski depilin

Heidi á Høvdanum Andreasen

Tel: 591170

Mail: lsheian@ls.fo

Varafólk: Rúna Næs Joensen

 

Skurðdeildin, Eygnadeildin, oyra-nøs-háls deildin, røntkendeildin og patologiska deildin

Jónhild Tummasardóttir

Tel: 268837

Mail: lsjontu@ls.fo

Varafólk: Ruby Danielsen

 

Sjúkraflutningstænastan, leiðslan

Ove Berg Jacobsen

Tel: 234606

Mail: ovebe@ls.fo

Varafólk: Jógvan Sjúrður Hansen

 

Sjúkraflutningstænastan

Eirikur Olsen

Tel: 265767

Mail: eirol@ls.fo

Varafólk: Ragnar Jacobsen

 

Landsverk

Stjórnardeildin

Laila Saxov

Tel: 290825

Mail: lasa@lv.fo

Varafólk: Ragnhild Sandoy


Teknikarar

Bogi S. Vinther

Tel: 316698 / 290872

Mail: bogi@lv.fo

Varafólk: Sølvi Sjúrðarson
 

 

Løgmansskrivstovan

Guðrið Dam Andreasen

Tel: 558093

Mail: gudrida@tinganes.fo

Varafólk: Suffía Eliasen

 


Løgtingið

Anni Joensen

Tel: 521332 / 363900

Mail: annij@logting.fo

Varafólk: Beinta Isaksen

 


Mentamálaráðið

Randi Olsen

Tel: 315388 / 555095

Mail: randi@mmr.fo

Varafólk: Anna Maria E. Kallsberg

 

 

Nám og Próvstovan

Trygvi á Reynatrøð

Tel: 555153

Mail: trygvi@nam.fo

Varafólk: Sigrid Joensen

 

 

Nes kommuna

Hansa Maria Hansen

Tel: 449354 / 749354

Mail: hansamaria@nes.fo

 

 

Norðurlandahúsið

Fróði Vestergaard

Tel: 351351 / 223722

Mail: frodi@nlh.fo

Varafólk: Zacharias Guttesen

 


Posta

Kundaavgreiðslan

Petra Clementsen

Tel: 279864

Mail: pcl@posta.fo

Varafólk: Steinvør Jacobsen

 

Kurertænastan

Bjarki Poulsen

Tel: 513427

Mail: barkipoulsen@yahoo.com

Varafólk: Magnus M. Hentze
 

Frímerkjadeildin

Maud C. á Geilini

Tel: 236210

Mail: mage@posta.fo

Varafólk: Marianna Nattestad
 

Sandoy

Hildigerð Djurhuus

Tel: 361753 / 219753

Mail: hdi@posta.fo

Varafólk: Petsy Nielsen
 


Runavíkar Kommuna

Dagrøktin í Runavík

Diana Nielsen

Tel: 250713 / 448681

Mail: diana@olivant.fo

Varafólk: Jonna Højgaard

 

Umsitingin, tannrøktin, dagtilhald

Jenny Petersen

Tel: 237096

Mail: jenny@runavik.fo

Varafólk: Jenny Danielsen

 

Vegadeild, vatnverkið, skúlatænarar, hallarvørar, gravari, havnin

Jógvan P. Christiansen

Tel: 237055 / 222961

Mail: varaform@runavik.fo

 


Rúsdrekkasøla Landsins

Ottolina Hansen

Tel: 290449

Mail: ottolina@gmail.com

Varafólk: Tove L. Jensen

 

Julia H. Hansen

Tel: 219598

Mail: julia@imail.fo

Varafólk: Heidi H. Samuelsen

 


S.E.V.

Skrivstovudeildin/linjufólk

Jens Mikkelsen

Tel: 581538

Mail: jnm@sev.fo

Varafólk: Randi Durhuus

 


Sernámsdepilin/Skúlin á Trøðni

Sigurd Andreasen

Tel: 213417

Mail: sigurd.andreasen@skulin.fo

Varafólk: Fríða S. Berg

 


Sjóvinnustýrið

Jógvan Hentze

Tel: 285618

Mail: jogvanh@fma.fo

Varafólk: Mikkjal N. J. Olsen

 


Strandferðslan

Smyril Catering

Ruth Millum Garðarnar

Tel: 221894

Mail: ruth_m_g_8@hotmail.com

Varafólk: Ruth M. Lisberg

 

Smyril - dekkið

Dan Erik Johansen

Tel: 219454

Mail: danerikjohansen@gmail.com

Varafólk: Magni Petersen

 

Umsitingin og Farstøðin

Eyðfinn Debes

Tel: 293027

Mail: eyd@ssl.fo

Varafólk: Tórfríð Johannesen
 


Studni

Ann Ísheim Davidsen

Tel: 510797

Mail: ann@studni.fo

Varafólk: Tórun L. Samuelsen

 


Suðuroyar Sjúkrahús

Sjúkraflutningur

John Hermansen

Tel: 213646

Mail: johnherm@gmail.com

Varafólk: Johannus Leo

 

Umsiting

Heðin Augustinussen

Tel: 573206 / 373206

Mail: hedin@ssh.fo

Varafólk: Kristin Olsen

 

 

Sunda kommuna

Noomi K. Rasmussen

Tel: 297221

Mail: noomi@sunda.fo

Varafólk: Jónleyg Danielsen

 


Sørvágs kommuna

Hendrik Olsen

Tel: 233225

Mail: hendrik.olsen@sorvag.fo

Varafólk: Erik Davidsen

 

 

Søvn Landsins
Føroya Fornminnissavn/Tjóðsavnið
Høgni Arnbjarnarson
Tel: 790577
Mail: hognia@savn.fo
Varafólk: Hákun Andreasen

Føroya Landsbókasavn 
Elsa Thomsen
Tel: 790519

Mail: elsatom@hotmail.com


 

TAKS

Skálatrøð

Elsa Reinert

Tel: 288685

Mail: er@taks.fo

Varafólk: Margrét Bech

 

Tollbúðin og Stýrið á Argjum

Jórun Gaardbo Olsen

Tel: 792793 / 281826

Mail: jgo@taks.fo

Varafólk: Annsy Høghamar


Norður-/eysturøkið

Susan Jacobsen

Tel: 352728

Mail: sja@taks.fo

 

 

Suðuroyar øki

Monika Strøm

Tel: 267762

Mail: ms@taks.fo

Varafólk: Diana F. Heinesen

 


Tjaldurs Apotek

Karla Andreasen

Tel: 508382

Mail: karlaa@apotek.fo

Varafólk: Sonia Miné

 


Tórshavnar Kommuna

Mentanardeildin, Løgdeildin, Starvsfólkadeildin, Stjórnarskrivstovan,

Snarskivan, Skúlaskrivarar, Fíggjardeildin og KT-deildin

Christian Kruse

Tel: 214038

Mail: christian@torshavn.fo

Varafólk: Olga Knudsen
 

Tekniska økið

Katrin Sloan Nielsen

Tel: 215312

Mail: katrins@torshavn.fo

Varafólk: Nanly Guðmundsson

 

Ellisheimið

Annika Bech

Tel: 516373 / 316373

Mail: annikaeinar@hotmail.com

Varafólk: Arngerð Mørk

 
Tórshavnar Havn

James við Brúgv

Tel: 216617

Mail: james@kallnet.fo

Varafólk: Ove Gram Leo
 

Barnatannarøktin

Alma Hansen

Tel: 441804 / 272104

Mail: alma@torshavn.fo

Varafólk: Karla Dahl


Tórshavnar Sløkkilið

Petur Vágsgarð

Tel: 292120

Mail: peturv@torshavn.fo

Varafólk: Birgir Davidsen
 

Býarbókasavnið

Malan Hilmarsdóttir

Tel: 315987 / 215987

Mail: malan@bbs.fo

Varafólk: Kristina Petersen


Svimjihøllin

Rúna Mortensen

Tel: 281656

Mail: mortensenruna@gmail.com

Varafólk: Anita Olsen


Sosiala deild

Katarina Petersen

Tel: 211127

Mail: katarina@torshavn.fo

Varafólk: Tine Lyager

 


Tvøroyrar kommuna

Kristin Magnussen

Tel: 581316

Mail: kjm@tvoroyri.fo

Varafólk: Jennie Debes

 


Umhvørvisstovan

Viðarvøkstur, frílendi og Deildin á Argjum

Jón B. Niclassen

Tel: 234304

Mail: jonn@us.fo

Varafólk: Elisabett E. Vørmadal
 

 
Vága kommuna

Jónhild Jørgensen

Tel: 794404

Mail: jonhild@vaga.fo

Varafólk: Per Olesen

 

 

Vágs kommuna

Hans Jacob W. Hjelm

Tel: 213357

Mail: hansjacobhjelm@yahoo.com

 

 

Vestmanna kommuna
Pauli Magnussen

Tel: 770160

Mail: paulimagnussen@hotmail.com

Varafólk: Finnbogi Joensen

 

Vinnuháskúlin

Birgir Samuelsen

Tel: 280723

Mail: birgir@vh.fo

Varafólk: Maria Lava Jacobsen

 

 

Vinnustovnurin

Eiler Johannesen

Tel: 315797 / 515797

Mail: bokhald@vs.fo

Varafólk: Kristina Ottosdóttir

 

 

Vørn 

Tjaldrið B

Ansgar Nolsøe
Tel: 518331
Mail: ansgarn11@gmail.com
Varafólk: Aksel á Botni

Skrivstovan
Ragnar Johannesen
Tel: 291021
Mail: ragnarj@vorn.fo
Varafólk: Maria Justinussen

Brimil Hold A
Óli Hans  Olsen
Tel: 281800

Varafólk: Oyvildur Haldansen

Mail: oli.hans.olsen@gmail.com